SK HU EN-US Sirius Cybernetics

PowerFlare Made In The USA

 home | výrobky   | objednať | zákazníci | médiá | o nás | faq | registerujte si výrobok | mapa stránok

Volajte+421 905 357 951


PowerFlare® bezpečnostné svetlo-maják

Bezpečnostné svetlo PowerFlare® bezpečnostné svetlo-maják bol vymyslený jedným policajným dôstojníkom ; je to Váš najlepší pomocník v tme. Môžete ho použiť na cestách pi dopravnej nehode či na vychádzkach. Bezpečnostné svetlo PF využíva najnovšiu osvetľovaciu technológiu LED a vyžaruje svetlo na všetky smery tak, že v nočných podmienkach svieti na vzdialenosť až niekoľko kilometrov. PF má približnú veľkosť hokejového puku, napriek tomu však je schopný uniesť váhu prechádzajúceho kamiónu. Kliknite sem a uvidíte ako prechádza cez jednotku PowerFlare® veľké hasičské auto. Výrobky PowerFlare® ponúkajú možnosť aplikácie silného a dynamického osvetlenia v týchto oblastiach:


PowerFlare PF-200 má priemer 12cm (ako CD disk) a hrúbku 3,5 cm je dostupné v nasledovných farebných vyhotoveniach:

          

Farba LED : červená, jantárová [žltá], modrá, zelená, biela a infračervená

PowerFlare PF-200 Unit

  • 9 typov blikania vrátane SOS

  • prevádzka až 100 hodín s 1 batériou (akumulátorom)

  • obal z vysoko pevného polymeru

  • vodotesnosť

  • ľahká manipulácia

  • neškodí životnému prostrediu
    PowerFlare PF-200 Unit

Ďalšie informácie o nás: kliknite sem !

PowerFlare: Your light in the dark.

Ponúkame Vám dve podoby bezpečnostného svetla-majáku PowerFlare®: nabíjateľnú a nový model PF-200 s vymeniteľnou lítiovou batériou CR 123. Nabíjateľná verzia sa odporúča na každodenné používanie („chytrá“ nabíjačka bez pamäťového efektu). Model PF-200 je ideálny do auta pre prípad núdze

Všetky naše výrobky sú prekvapivo silné a bystré: tieto vlastnosti ich robia obľúbenými a vyhľadávanými tak rôznymi dopravno-bezpečnostnými firmami ako aj jednotlivcami.

Poznámka: model PF-200 je momentálne v štádiu výroby. Viac informácií o tomto produkte Vám poskytneme v blízkej budúcnosti.

PowerFlare weged in standard traffic cone.
PowerFlare jednotku je možné vložiť do štandardných dopravných kužeľov, čím sa stávajú viditeľnejším.

Referencie o výrobkoch PowerFlare®: Oddelenie vnútornej bezpečnosti (USA), Krajský úrad polície v Santa Clara (USA), oddelenia Hasičského zboru, armáda USA, komerčné organizácie a individuálni zákazníci. Kliknite sem pre osvedčenie o výrobkoch !

PowerFlare: Clip on Your Belt.

Ak si chcete pozrieť reportáž NBC News o umiestnení PowerFlare® pri kontrolnom bode DUI kliknite sem . Klik sem na ukážku v relácii„TechNow“.

Purchase


Purchase Now

Pozrieť si obrázky a videáNOVÉ VIDEO : Pozrite čo sa stane keď Bomb Squad - čata na odstraňovanie výbušného vyzbrojného materiálu priviaže jednotku PowerFlare 200 na kufrík obsahujúceho 0,9kg plastickej trhaviny C-4 ! Kliknite sem pre neuveriteľné video !

Cez PowerFlare® PF-200 prechádza kolový stíhač tankov CENTAURO B1, váha 25t

PowerFlare PF-200 predstavený v Popular Mechanics magazíe (Nov. '05, str. 33)!


Použitím bateriek s 10 ročnou skladovateľnosťou a odolnosťou proti extrémne vysokým teplotám bez samovybíjania, nahrádzajú PowerFlare® bezpečnostné svetlá-majáky svietiace tyče Civilnej obrany – záchranných brigád .

Pre informácie volajte +421 905 357 951


Šetrný:
PowerFlare® produkty vám ušetria za 24 hodín prevádzky náklady na výdavky, keby ste používali pyrotechnické fakle, a ešte aj odstránia riziká pri práci s horiacimi fakľami.

Lepšia viditeľnosť a bezpečnosť:
Vysoko svietivé svetlo majáku je možné vidieť z veľkých diaľok. Nie ako zápalné fakle, tieto jednotky nie sú škodlivé, jedovaté, horľavé.

Trvanlivé a spoľahlivé:
Odolávajú náročným podmienkam v doprave. Neobsahuje chemické látky ktoré by sa rozkladali. Nekoroduje.
Je pripravené vtedy, keď ho potrebujete.Nabíjateľná alebo s líthiovými batériami s dlhou životnosťou
Môžete si vybrať tú najvhodnejšiu verziu, ktorá Vám vyhovuje.Môžete ich rozmiestniť aj do krutých podmienok
Funguje bez problémov za mrazu, za horka, pod vodou. Bezpečne funguje vo výparoch pohonných látok a iných nebezpečných situáciach. Nepoškodzuje životné prostredie.

Protection from all angles

Kontaktujte nás ešte dnes pre cenovú ponuku, alebo pre viac informácií na čísle : +421 905 357 951


Dôležité upozornenie! Pre bezpečnosť chodcov: Viditeľnosť je hlavným faktorom pre bezpečnosť chodcov, Dvaja z troch chodcov ktorí utpia nehodu za zlých viditeľnostných podmienok ako za šera, v noci, v hmle, zomrie na následky zranení. Vysoko svietivé a všetkými smermi svietiace jednotky PowerFlare® môžu znamenať rozdiel medzi životom a smrťou Vašej rodiny alebo Vás. Jednotky PowerFlare® sú ľahké (177g) a sú ľahko pripínateľné na bicykle, opasok, odev, batoh, atď.PLANT ENGINEERING Product of the Year Finalist

 home | výrobky   | objednať | zákazníci | médiá | o nás | faq | registerujte si výrobok | mapa stránok

Volajte : +421 905 357 951

Made In The USA

Copyright ©2004 PowerFlare Corporation. POWERFLARE, the PowerFlare logo, and "ByFirst Responders for First Responders" are trademarks of PowerFlare Corporation. POWERFLARE is a Registered Federal trademark. All othermarks are the property of their respective holders. Specificationssubject to change without notice. Pat. Pending.
KEY WORDS:flareflare strike flare magnesium flare electronic flare fusee fusee fusee,road flare, safety flare, traffic flare, traffic safety, incendiaryflare, incendiary flares, roadway safety, public safety Power FlarePowerFlare powerflare power flare power flare perchlorate contaminationperchlorate water light stick chemical stick